Fotogalerie

Uczestników konkursu palm rozgrzał wielkanocny żurek

Mimo wyjątkowo zimnej niedzieli na konkurs palm do centrum miasta ściągnęły tłumy. W trakcie imprezy można było wesprzeć potrzebujących mieszkańców gminy, oraz skosztować smakołyków przygotowanych przez panie z miejscowych kół gospodyń.

W trakcie konkursu wybrano m.in. największą, najmniejszą i najładniejsza palmę, liczyła się też oryginalność wykonania. Podczas imprezy można było głosować na najlepszą potrawę wykonaną przez miejscowe koło gospodyń. Namiot, w którym odbywał się degustacja szybko wypełnił się chętnymi do wystawienie oceny. Kilka metrów dalej ustawiono kadzie z rozgrzewającym, wielkanocnym żurkiem.

Krzeszowicki koszyk Wielkanocny był tez okazją, do przekazania żywności potrzebującym mieszkańcom gminy. Zbiórkę zorganizował Interwencyjny Zespół Pomocy Międzyludzkiej. W trakcie imprezy trwały też warsztaty dla dzieci – dekoracji pisanek z Anną Koblak, a później pierniczków z Cukiernią Melba.

 

5 komentarzy

5 Komentarzy

 1. smakosz

  22/03/2016 o 09:19

  • Anonim

   22/03/2016 o 13:25

   szczerze? więcej było gadanie o pomocy niż samej pomocy, większość rzuciła się na darmowe żarcie

   • lol

    22/03/2016 o 13:43

    Przed świętami taki „język miłości”? Skoro przygotowano taki poczęstunek to ludzie z zaproszenia skorzystali. Nie widziałem „rzucających się na żarcie”. Wręcz odwrotnie było miło i kulturalnie.

    • Anonim

     23/03/2016 o 16:24

     Rzucili się jakby nie jedli z tydzień,

     • lol

      07/04/2016 o 12:40

      Pleciesz bzdury.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Copyright © 2017 — krzeszowiceone.pl. All Rights Reserved.

W górę