Urzędniczy transfer. Burmistrz będzie musiał rozpisać konkurs

Chrzanów wybrał nowego burmistrza. We wtorek Ryszard Kosowski złożył ślubowanie i zdradził nazwiska swoich przyszłych zastępców. Jak się okazuje, jeden z nich pracuje w tej chwili w jednostce podległej Gminie Krzeszowice.

Jolanta Piecuch, obecna dyrektorka Zakładu Administracji Budynków Komunalnych w Krzeszowicach ma zostać nowym zastępcą burmistrza Chrzanowa – podał we wtorek tygodnik Przełom. Piecuch z krzeszowickim ZABK jest związana od 2008 roku. Wcześniej pełniła funkcję zastępcy dyrektora ds. zarządzania nieruchomościami w Miejskim Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o w Jaworznie. Na przełomie lat 80 i 90-tych była też nauczycielkę w krzeszowickiej budowlance. W zespole Ryszarda Kosowskiego ma pełnić funkcję zastępcy burmistrza ds. gospodarczych.

Podczas lutowej sesji radni przyjęli Wieloletni program gospodarowania mieszkaniowym zasobem Gminy Krzeszowice na lata 2016-2020. Jak się okazuje będzie go realizował już nowy dyrektor, wyłoniony w drodze konkursu.

Czytaj również:

10 komentarzy

 1. rex napisał(a):

  Krótka będzie kariera Kosowskiego z takimi zastępcami, Pani Piecuch startowała z PIS bez efektu .

 2. yes napisał(a):

  Żbik, Kucharczyk ,Celarek, Piecuch, Walczowska, Adamowicz, Bartl.

 3. Anonim napisał(a):

  Jakie Kluczyki??

  • Nonima napisał(a):

   do tego XC90, co stoi pod urzędem 😉

   • nikt napisał(a):

    Czy w Krzeszowicach praca tej pani zostanie odnotowana na plus czy minus? Jakoś szczególnie nie były widoczne jej efekty. Nie słychać ani nie widać, żeby błysnęła. Jest osobą z doświadczeniem więc powinna czymś zaskoczyć. Jak dla mnie pomysłów brak.

    • Anonim napisał(a):

     Ludzie z doświadczeniem zdecydowanie rzadziej mają powody, żeby zabłysnąć. Po co mieliby to robić? Za to najbardziej potrafią zaskoczyć ludzie bez żadnego doświadczenia, nie mówiąc o braku wyobraźni 😉

 4. ktoś napisał(a):

  Na plus była.

Pozostaw komentarz