Dorośli za jazdę na łyżwach zapłacą więcej niż przed rokiem

W niedzielę przy ulicy Szkolnej w Krzeszowicach ponownie zaczęło działać lodowisko.  Dzieci i młodzież ucząca się za godzinną jazdę na tafli zapłacą tyle co przed rokiem. O złotówkę wzrosła za to cena biletu dla osób dorosłych.

lodowisko_krzeszowice

8 złotych za godzinną jazdę na łyżwach w Krzeszowicach zapłaci osoba dorosła, tyle samo bilet wstępu na lodowisko kosztuje w Chrzanowie. Prawdopodobnie taniej będzie w Zabierzowie, gdzie jazda na łyżwach przed rokiem wynosiła 6 złotych za 75 minut dla osoby dorosłej.

Na tym samym poziomie – 4 złote, pozostaje cena za bilet wstępu dla dzieci i uczącej się młodzieży. Nie wzrośnie też kwota jaką na krzeszowickim lodowisku zapłacimy za wypożyczenie czy ostrzenie łyżew – 5 złotych. Zarządzający krzeszowicka taflą CKiS nie przewiduje zniżek dla rodzin czy karnetów wielokrotnego wejścia. Takie rozwiązania obowiązują w Chrzanowie gdzie za rodzinne wejście na lód – rodzice z dwójką lub większą ilością dzieci, za godzinną zapłacimy 18 złotych, czyli znacznie mniej niż w Krzeszowicach.

Lodowisko ma być czynne w godzinach 8:00 -14:00 (szkoły) oraz 16:00-21:00 (ogólnodostępne).

Fot. caperry123 / Foter.com / CC BY-ND

Czytaj również:

5 komentarzy

  1. EMANUELLA napisał(a):

    No w tej cenie żądamy cieplej szatni i toalety!!!
    TOY TOYe służą do imprez w okresie lata,a nie na mrozie!

    • Pretendent do tytułu głównego trolla napisał(a):

      Ciekawe czego zażądacie jak cena wzrośnie o kolejną złotówkę. Skoro przy poprzedniej cenie nikt się na toi-toi’e nie skarżył, za złotówkę więcej chcecie już wykafelkowaną toaletę i szatnię, to za dwa złote więcej pewnie jeszcze darmowy ciepły poczęstunek albo voucher do kosmetyczki?

Pozostaw komentarz