Inne

27-latek zatrzymany przez krzeszowickich policjantów. Miał broń i narkotyki

Policjanci z krzeszowickiego komisariatu wraz z funkcjonariuszem Izby Celnej zatrzymali mieszkańca Rybnej. W domu i pomieszczeniu gospodarczym 27-latka mundurowi znaleźli narkotyki oraz broń.

Policjanci od dłuższego czasu zbierali informacje na temat miejsca, gdzie mogą być ukrywane środki odurzające. W poniedziałek w Rybnej,  przeszukano wytypowany wcześniej dom oraz przylegające do niego zabudowania gospodarcze.

Policjanci znaleźli 56 g suszu marihuany o łącznej szacunkowej wartości 1 680 zł, a w stodole broń długą, która nosiła ślady przerobienia na amunicję ostrą.

Funkcjonariusze zabezpieczyli ujawnione narkotyki oraz broń.  Ich właściciel, 27-letni mieszkaniec Rybnej został zatrzymany. Mężczyźnie zostały przedstawione zarzuty posiadania i udzielania środków odurzających. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Znaleziona broń została przekazana do Laboratorium Kryminalistycznego gdzie zostaną przeprowadzone badania balistyczne. W laboratorium  sprawdzą także czy nie została ona użyta do popełnienia przestępstwa.

Źródło: kpp-krakow.policja.gov.pl

3 komentarze

3 Komentarzy

 1. Anonim

  16/02/2017 o 11:32

  Tą marihuanę powinni dawno zalegalizować.

 2. Anonim

  16/02/2017 o 18:59

  Pewnie kibol krakowi.bo tam same żydki.

  • Anonim

   16/02/2017 o 20:16

   Jednego mniej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Copyright © 2017 — krzeszowiceone.pl. All Rights Reserved.

W górę