Gospodarka

Od poniedziałku na Ogrodową nie dojedzisz

Jeszcze tylko w niedzielę bus dowiezie nas na ulicę Ogrodową. Od poniedziałku podróżujący do Krakowa muszą liczyć się ze zmianą dotychczasowego przystanku końcowego. 

Zamiast Ogrodowej Nowy Kleparz lub Kamienna. By dostać się do centrum trzeba będzie przesiąść się do tramwaju lub autobusu miejskiego. W najbliższy poniedziałek żaden bus nie dowiezie nas pod galerię Od początku sierpnia przy ulicy Ogrodowej stoi znak zakazu poruszania się po niej pojazdów cięższych niż 3.5 tony. Mimo to, część przewoźników zupełnie go ignorowała i wysadzała pasażerów pod galerią. Od 7 sierpnia ma się to zmienić.

Docelowo przystanek końcowy na Nowym Kleparzu ma zastąpić parking pod estakadą na Wita Stwosza. Przewoźnicy porozumieli się z dzierżawcą i najprawdopodobniej już w środę część busów dowiezie tam pasażerów. Na razie na parkingu trzeba zlikwidować część barierek. Nowy przystanek znajduje się blisko dworca autobusowego.

5 komentarzy

5 Komentarzy

 1. Anon

  07/08/2017 o 09:05

  Zdajcie relacje na gdzie dziś Was busy dowiozły.

  • krzeszowiceone.pl

   07/08/2017 o 10:14

   Chrzanów-Kraków na Kamienną.
   Krzeszowice-Kraków na Nowy Kleparz.

   Dla wszystkich przystankiem początkowym będzie Nowy Kleparz.
   W środę kolejna zmiana.

 2. Magda

  07/08/2017 o 17:11

  To gdzie od dzisiaj jest przystanek chrzanowskich busow ?

 3. Magda

  07/08/2017 o 17:12

  To gdzie od dzisiaj busow chrzanow krakow

 4. Wkurwialo

  27/10/2017 o 17:57

  To co sie w piatek odp….na tej trasie przechodzi wszelkie pojecie. Ponad godz czekania na jebanego busa bo zapelnione jezdza. Dodatkowa komunikacja albo przewoznik pazery

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W górę