Inne

Trwają poszukiwania zaginionej mieszkanki Filipowic

Fot. kpp-krakow.policja.gov.pl

Od wczoraj trwają poszukiwania zaginionej mieszkanki Filipowic. Kobieta wyszła z domu w czwartek około godziny 6:30 – 8:30 i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Zaginiona kobieta to 42-letnia Joanna Jabłońska z Filipowic.

Rysopis zaginionej:
Wzrost: 165 cm
Waga: ok. 55 kg
Budowa ciała: szczupła
Twarz: szczupła, podłużna
Oczy: niebieskie
Włosy: kasztanowe, do ramion
W dniu zaginięcia kobieta była ubrana: w kurtkę w kratę koloru kremowego, spodnie typu jeans, kozaki do kolan koloru brązowego oraz miała przy sobie torebkę koloru siwego.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Krzeszowicach: tel. 12 257 91 11 lub 997.

W poszukiwania włączyła się Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza OSP Goszcza z psem tropiącym, policja z Krzeszowic, KMP w Krakowie z psem, OSP Wola Filipowska, OSP Miękinia. 

Użyty przez Policję pies tropiący wskazał kierunek, w którym udała się zaginiona, informację potwierdził świadek. W wyznaczonych do przeszukania sektorach pracował zespół z psem poszukiwawczym oraz tyraliera i szybka trójka. Nie natrafiono na żadne ślady osoby poszukiwanej. O godzinie 1.00 decyzją policji akcja została zakończona – informuje na swoim profilu Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza OSP Goszcza.

Źródło: kpp-krakow.policja.gov.pl

W górę