Wydarzenia

Mieszkanka Krzeszowic będzie doradzać kandydatowi na prezydenta Krakowa

Fot. Michał Józefaciuk, Wikipedia

Łukasz Gibała, lider stowarzyszenia Logiczna Alternatywa i kandydat na prezydenta Krakowa rozpoczął prezentację drużyny ekspertów, którzy, jeśli wygra wybory, mają mu pomóc w zarządzaniu miastem. Na poniedziałkowej konferencji prasowej Gibała przedstawił pierwsza ekspertkę. Jest nią mieszkająca w Krzeszowicach dr hab. Małgorzata Michel.

Małgorzata Michel jest pedagogiem resocjalizacji i adiunktem w Instytucie Pedagogiki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od blisko 20 lat zajmuje się tematyką bezpieczeństwa miejskiego ze szczególnym uwzględnieniem przestępczości kibolskiej i ulicznych gangów.

Jeśli Łukasz Gibała zostanie prezydentem, Małgorzacie Michel zamierza powierzyć zarządzanie miejskim bezpieczeństwem i koordynowanie działań mających na celu przeciwdziałanie przestępczości wśród nieletnich. Więcej o ekspertce przeczytacie na stronie stowarzyszenia Logiczna Alternatywa.

4 komentarze

4 Komentarzy

 1. Anonim

  29/06/2018 o 23:38

  No i co w związku z tym ?

  • 😁

   30/06/2018 o 08:29

   To pan Gibała ma poglądy tożsame z tą Panią? Ciekawe. 😂

 2. Tomasz

  30/06/2018 o 17:14

  Małgorzatę Michel znam ze szkoły muzycznej… Śpiewaliśmy razem kolędy w chórze. Była fajną, miłą dziewczyną. Aż nie chce się wierzyć że współpracuje z kimś takim jak Gibała.

 3. leokrk

  09/07/2018 o 11:02

  chwała ludziom którzy w dawnych czasach zrobili ścieżki w Puszczy Dulowkiej…do tej pory jedyne fajne miejsce do spokojnego kręcenia km na rowerze w okolicy…dzisaj to tylko puste obietnice z cenami kosmicznymi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

W górę