Wydarzenia

Krzeszowice. W niedziele na Rynku konkurs palm i wielkanocny jarmark tradycji

W niedzielę na krzeszowickim Rynku na mieszkańców czeka sporo atrakcji. Poza tradycyjnymi straganami ze świątecznymi ozdobami w programie także konkurs palm wielkanocnych i kulinarnych przysmaków. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00. W ten dzień będzie można także przekazać żywność dla potrzebujących mieszkańców gminy.

14 kwietnia, niedziela
10:00 – 15:00 – Wielkanocny koszyk, zbiórka żywności i środków czystości dla mieszkańców gminy
11:00 – 13:00 – Wielkanoc z jajem, konkursy i zabawy dla dzieci
12:15 – Konkurs Palm Wielkanocnych
13:00 – Konkurs potraw wielkanocnych przygotowanych przez panie z KGW
13:00 – Rodzinne potyczki z wielkanocnym zającem
14:00 – rozstrzygnięcie konkursy kulinarnego

W programie także jarmark tradycji z ozdobami, rękodziełem oraz roślinnością
Degustacja potraw wielkanocnych

3 komentarze

3 Komentarzy

 1. ktoś

  14/04/2019 o 21:39

  Impreza bardzo ładnie przygotowana przez Gminę! Piękna pogoda.Niestety, nie wszyscy uczestnicy Konkursów Palmowych umieli się zachować fair play. W mojej ocenie zdyskwalifikować powinno się drużynę, która podczas mszy porównała na bieżąco swoją palmę z innymi i zabrała przy wszystkich swoją palmę z mszy, by dołożyć końcówkę gałęzi i tym samym palma była wyższa. Widzieli to wszyscy uczestnicy mszy, w tym widziały dzieci, jaki przykład idzie od innych osób. Wstyd. Dzisiaj ta palma nie powinna wziąć udziału w konkursie(niestety wzięła i zajęła jakieś miejsce! W przyszłym roku powinni honorowo nie brać udziału w Konkursie. Oczekuję na tym forum uczciwego przeproszenia mieszkańców gminy za takie zachowanie i deklaracji, ze taka sytuacja nie powtórzy się, a następny rok sobie honorowo odpuszczą.

  • iti

   14/04/2019 o 23:30

   Jezusie Maryjo, gdyby Jezus miał tylko takie problemy…

 2. Obserwator

  15/04/2019 o 19:10

  No tak. Tak można. To moralne i kształcące dla młodzieży i dzieci które te palmy przygotowywały. ” knuj, kombinuje, oszukuj, zasady fair play zasadami ale zwycięstwo musi być po naszej stronie”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W górę