Wydarzenia

To już ostatnia chwila by oddać głos w Budżecie Obywatelskich Województwa Małopolskiego

Fot. UMWM

Tylko do poniedziałku można oddać głos w 4. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Każdy mieszkaniec województwa, który ukończył 16 lat, może zagłosować tylko na jedno spośród 188 zakwalifikowanych zadań. O pieniądze walczą też trzy projekty z gminy.

Najszybszym i najprostszym sposobem głosowanie jest oddanie głosu internetowo. Wystarczy podać swój PESEL oraz imię i nazwisko, wybrać subregion zamieszkania (w przypadku gminy Krzeszowice to Krakowski Obszar Metropolitarny bez Krakowa), oraz zaznaczyć zadania na które chcemy oddać głos. W tegorocznym BO Małopolska udział biorą aż 3 projekty z gminy. W przypadku jednego z nich autor postanowił zrezygnować ze zbierania głosów i poprzeć konkurencyjne zadanie. 

Uwolnijmy Dolinki Krakowskie od SMOGU – akcja edukacyjna skierowana do mieszkańców gmin Krzeszowice, Zabierzów, Jerzmanowice, Liszki…
Koszt: 100 000 zł
KOM 17

Ogólnodostępne AED na remizach w Powiecie Krakowskim
Koszt: 149 600 zł
KOM 23

Pełną listę zadań znajdziecie na stronie: bo.malopolska.pl >>

 

3 komentarze

3 Komentarzy

 1. Gie

  30/09/2019 o 13:21

  A co tam w raju?
  „Następnym, najbliższym etapem jest uzyskanie pozwolenia na budowę, a potem realizacja zagospodarowania w terenie. Projekt w teorii ma zostać zakończony z końcem roku.”
  https://krzeszowiceone.pl/archive/2018/09/15/mial-byc-raj-jest-gora-smieci.html

 2. tomaszmyszewski

  01/10/2019 o 20:37

  …..”Wystarczy podać swój PESEL oraz imię i nazwisko, wybrać subregion zamieszkania ..” – nie można głosować anonimowo ?

 3. tomaszmyszewski

  04/10/2019 o 20:17

  Dopisując się do Gie – faktycznie – ponad rok od podanego linku a o raju cicho sza – cytując :” Aktualnie w trakcie realizacji jest umowa na przygotowanie wszelkiej dokumentacji niezbędnego do uzyskania pozwolenia na budowę (specyfikacja techniczna, przedmiar robót, kosztorys inwestorski, operat wodno – prawny, zgody właścicieli terenów itp).” – pamiętajmy -rok temu !! – czyli wspomniana „stówa” już poszła ……
  ….. a żółte północnokoreańskie słońce które przyświeca obecnej pseudo „władzy” jest jak – za wikipedią lekko ją uzupełniając 🙂 – „gwiazdą bzdur która zacznie teraz odrzucać swoje zewnętrzne warstwy, i utworzy rozmytą chmurę – pozostałości politycznych koneksji nepotyczno zachłannych wielbicieli czerwonego karła absurdu – nazywanych mgławicą planetarną aroganckich imbecyli zatraconych samych w sobie w swoich prymitywnych egoistycznych marzeniach i zachciankach. Pod koniec pozostanie już tylko 20% początkowej masy gwiazdy – czyli ci którzy nie mają już wyjścia jak trwać do końca , a gwiazda spędzi resztę swoich dni na stopniowym ochładzaniu się i kurczeniu, aż osiągnie średnicę zaledwie kilku tysięcy kilometrów. Stanie się białym karłem. – Czego – by nie być źle zrozumianym – sobie życzę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W górę