Gospodarka

Od wtorku zamkną przejazd kolejowy

Od wtorku przejazd kolejowy w ciągu ulicy Kolejowej w Woli Filipowskiej zostanie zamknięty. Kierowcy będą kierowani na objazd przez oddany kilka tygodni temu wiadukt na Białce.

Zamknięcie przejazdu na związek z trwającymi pracami przy stacji kolejowej w sołectwie. Od 26 listopada, kierowcy powinni korzystać z objazdu po drodze serwisowej aż do wiaduktu na Białce. Przez przejazd swobodnie będą mogli poruszać się za to piesi.

Przejazd w ciągu ulicy Kolejowej ma zostać zamknięty na tydzień. Przy stacji trwają prace związane z budowę podziemnego przejścia i pierwszego peronu, na którym montowane są wiaty przystankowe.

 

5 komentarzy

5 Komentarzy

 1. Mieszkaniec Woli

  22/11/2019 o 15:08

  Czy ktoś jest w stanie zmusić Generalnego wykonawcę ( Budimex?) do doprowadzania po pracach drogi do stanu jak w XXI wieku i zmywania czy sprzątania tego syfu z zalegającego błota , ludzie to nie bydło ,żeby musiało znowu brnąć po błocie „wynoszonym” na kołach samochodów z budowy (z bocznych dróg) . Jak była impreza z otwarciem wiaduktu i byli „goście” – było przez chwilę czysto ; teraz znowu jest błota kilka centymetrów na odcinku około 50 metrów po każdej stronie torów .
  Proszę zobaczyć podobne budowy w Krakowie ; tam kilka razy w ciągu dnia ulice są sprzątane mechanicznie – a już na pewno po pracach .
  A tu jak za komuny – syf .

 2. Alojz ze śląska

  23/11/2019 o 18:28

  Głosowaliśta na adamczyka to mota błoto a na otwarcie z plebankiem i kropowidłem było czyszczenie

  • Zenek

   24/11/2019 o 08:27

   I jest pięknie
   Szkoda, że nasz minister nie jeździ PKP do Warszawy!!! Oj szkoda! Może by zauważył, że oprócz świętowania na wiaduktach jest jeszcze to drugie brudne tło

   Brawo Andrzej
   Brawo władze

 3. Czesio

  24/11/2019 o 20:23

  W nowym rozkładzie jazdy jest planowane extra szybkie połączenie z Krakowa do Warszawy przez Krzeszowice, Trzebinię, Dąbrowę Górniczą, więc Pan Minister będzie pewnie jeździł. Będzie obsługiwane kultowymi najszybszymi Elektrycznymi Zespołami Trakcyjnymi EN-57.

  • Ania

   25/11/2019 o 06:14

   Niech drezyną jeździ

   Wszystko zobaczy, sprawdzi, skontroluje swoim pańskim okiem!
   Taniej ekologicznie – same plusy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W górę