Komunikacja

W tych pociągach PKP „Intercity” pojedziesz na bilet POLREGIO

Od poniedziałku, w niektórych pociągach PKP „Intercity” zatrzymujących się na stacji w Krzeszowicach będą honorowane wszystkie bilety innej spółki przewozowej – POLREGIO. Do tej pory, posiadacz biletu miesięcznego spółki Przewozy Regionalne, by jechać pociągiem „Intercity” musiał wykupić dodatkowy, droższy bilet.

Decyzję podjęto by ułatwić pasażerom poruszanie się podczas trwającej modernizacji linii kolejowej na odcinku Kraków Główny – Katowice. PKP „Intercity” będzie honorować bilety Przewozów Regionalnych w dwóch pociągach – TLK nr 301 „Galicja” (odjazd z Krzeszowic 9:23) oraz IC nr 105 „Porta Moravica”- Kraków Główny (odjazd z Krzeszowic 14:38).

W pociągach PKP IC podróżni z biletami POLREGIO będą mogli wsiąść do klasy drugiej, zająć wolne miejsca do siedzenia, ale tylko do czasu zgłoszenia się osoby posiadającej bilet ze wskazaniem tego miejsca. W przypadku posiadania większego bagażu, przewozu roweru lub psa, pasażer zobowiązany jest nabyć odpowiedni bilet, zgodny z cennikiem PKP „Intercity”.

Bilety Przewozów Regionalnych w wybranych pociągach PKP IC będą honorowane do 13 czerwca 2020 roku.

źródło: POLREGIO

3 komentarze

3 Komentarzy

 1. g

  14/02/2020 o 09:30

  Mam nadzieję ,że wszystkie a nie tylko miesięczne.

 2. kukułka

  15/02/2020 o 08:33

  Aż żal patrzeć jak nikt nie komentuje. Czyżby wszystkie plujki były uśpione? Nie ma się do czego przyczepić? jaka szkoda . Dzień zmarnowany 🙁 .

  • toJAiTYLKOja

   16/02/2020 o 09:38

   Kukus wejdź na fejsa tam znajdziesz hejterow i wylewancow.
   Też lubię czytać posty ludzi którzy jaką nie ciekawe życie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W górę