Gospodarka

Ograniczenia w Galerii Centrum, WiK zamyka biuro spółki

Od soboty, w związku z wprowadzeniem na terenie całego kraju stanu zagrożenie epidemicznego zmiany czekają też krzeszowicką Galerię Centrum. Jak informuje jej właściciel – Rejonowa Spółdzielni Zaopatrzenia i Zbytu, w obiekcie czynne pozostaną tylko Delikatesy Zdrojowe oraz drogeria. Pozostałe sklepy będą zamknięte.

Na sytuacje w kraju zareagowała też gminne spółka Wodociągi i Kanalizacja. Od piątku, w związku z zaistniałą sytuacją  epidemiologiczną, zarząd podjął decyzję o zamknięciu biura. Wszelkie umówione spotkania zostają odwołane – informuje w komunikacie. Laboratorium spółki wstrzymało też przeprowadzanie badań dla klientów zewnętrznych.

Mieszkańcy będą mogli skontaktować się z WiK telefonicznie i mailowo. Od 13 marca pracownicy spółki nie będą odczytywali wodomierzy. W celu ustalenia odczytu spółka prosi o kontakt telefoniczny,  mailowy, przez stronę wikkrzeszowice.pl lub Internetowe Biuro Obsługi. – W przypadku braku aktualnego odczytu wodomierza faktura zostanie wystawiona na podstawie średniego zużycia z ostatnich trzech miesięcy – informuje WiK.

Więcej informacji, oraz listę kontaktów znajdziecie na stronie WiK

Rozpocznij dyskusję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W górę