Na weekend

Ruszyły zapisy na III bieg przez Paryż. Wirtualne wydarzenie niesie realną pomoc

Fot. nszzp-malopolska.pl

W ubiegłym roku na starcie biegu stawiło się aż 300 zawodników. W tym roku rekord może zostać pobity bo linią startową III biegu przez Paryż staje się próg Waszego mieszkania lub domu. Choć wydarzenie przez pandemię będzie miało charakter wirtualny, jego celem jest całkiem realna pomoc w leczeniu mieszkańca naszej gminy.

Zapisy już ruszyły. By stać się uczestnikiem biegu wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej wydarzenia wspierając wybraną przez siebie kwotą leczenie Tomka, byłego policjanta Oddziału Prewencji Policji, mieszkańca gminy Krzeszowice.

Jak informuje organizatorzy –  W biegu można wziąć udział gdziekolwiek, w dowolnym miejscu na świecie, indywidualnie w terminie od 25 września do 25 października 2020 r. Wystarczy przebiec, przejść, przejść z kijkami do nordic walking, przejechać na rowerze, przejechać konno lub przepłynąć (albo połączyć kilka tych aktywności) wybrany przez siebie dowolny dystans i udokumentować go a następnie dodać wynik na swoim profilu użytkownika! Wśród uczestników zostanie rozlosowana nagroda główna – zegarek Garmin Fenix 6X Pro.

W ubiegłym roku, dzięki wpłatom uczestników, udało się zabrać ponad 30 tysięcy złotych na leczenie zmagającego się z chorobą nowotworową mieszkańca gminy.

Rozpocznij dyskusję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

W górę