Wydarzenia

Gmina ogłosi konkurs na stanowisko dyrektora Krzeszowickiego Centrum Zdrowia

Fot. zdjeciakrzeszowice.pl

W połowie września radni powołali skład komisji, która wybierze nowego dyrektora Krzeszowickiego Centrum Zdrowia. Zarządzający obecnie placówką Roman Matysik przechodzi na emeryturę.

W skład komisji weszło czterech radnych – Robert Chochół, Jerzy Ciężki, Andrzej Osiniak i Leszek Kramarz (jako przedstawiciel społecznej rady przychodni), oraz dwójka pracowników KCZ. 

Obecny dyrektor Roman Matysik zarządza Krzeszowickim Centrum Zdrowia od 2006 roku. Po upływie kadencji, radni na wniosek burmistrza i po zasięgnięciu opinii społecznej rady ośrodka, przedłużali mu kontrakt bez ogłaszania konkursu. Nowy dyrektor będzie zarządzał placówką przez kolejnych 6 lat. 

 

12 komentarzy

12 Komentarzy

  1. Rodzina

    24/09/2020 o 02:01

    Moze dyrektorka zawodowa jednego szpitala allbo…..

  2. asertywny

    24/09/2020 o 10:59

    A tak z czystej ciekawości. Czy jest gdzieś lista „wymagań” jakie powinien spełniać kandydat czy może jest to tajne i wybór nastąpi w tajemnicy?

  3. ratownik WOPR

    24/09/2020 o 13:12

    Czy ja wiem???a jaka pensja plus dodatki??

    • Anonim

      25/09/2020 o 18:34

      Kasa się tylko liczy ?

  4. Po 6 klasach minister

    24/09/2020 o 16:36

    Czy przynaleznosc partyjna do PIS sie liczy?

  5. Anonim

    25/09/2020 o 10:38

    Nie widzisz składu komisji?

  6. Miki

    25/09/2020 o 12:02

    Może w końcu pod kierunkiem nowego dyrektora panie w rejestracji będą milsze dla pacjentów.

    • Anonim

      25/09/2020 o 18:56

      A to Ty chodzisz do przychodni żeby czerpać przyjemność z „customer service” czy żeby się leczyć ?
      Bo jak to pierwsze to nie ten adres. To nie korpo.

      • Tak pytam

        27/09/2020 o 17:18

        A jak nie korpo to nalezy byc chamem?

  7. Anonim

    25/09/2020 o 20:03

    Syn zastąpi ojca

    • nadzieja :D

      27/09/2020 o 22:42

      Miejmy nadzieję, że komisja aż tak się nie skompromituje. 😉 Tam naprawdę czas na porządki. Żeby nie powiedzieć, gruntowny remont.

  8. pacjent

    28/09/2020 o 18:05

    Zgadzam się. Najpierw należałoby ulżyć emerytkom pielęgniarkom bo one takie zapracowane. Jak zaczną narzekać to końca nie widać. Zamiast dopieszczać wnuki troszeczkę się rozwinąć to siedzą i plotkują. Swoją drogą zastanawiam się po co ich tyle w tej „oblężonej twierdzy”? Pewnie chętnie zajęły by ich miejsce te ze szpitali przed emeryturą, bo na niektórych oddziałach muszą się zdrowo napracować. Następna grupa to sprzątaczki. Niby sprzątają a kąty brudne bo one widzą tylko rynek. Potem siedzą i kawkują. Dużo roboty przed nowym dyrektorem. Synuś nie wydoli.