Wydarzenia

Krzeszowice. Na wizytę w Wydziale Komunikacji umówisz się online

Chcesz załatwić sprawę w krzeszowickim Wydziale Komunikacji ale nie lubisz stać w kolejce? Od dziś wizytę w urzędzie możesz zarezerwować zdalnie.

We wtorek, na swojej stronie internetowej, starostwo udostępniło nową funkcjonalność. Pozwala ona rezerwować wizyty we wszystkich filiach wydziału komunikacji, oraz wydziału geodezji i kartografii online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Wizytę można umówić za pośrednictwem strony: rejestracja.powiat.krakow.pl. Po wejściu wystarczy wybrać filie, datę wizyty i sprawę w jakiej zamierzamy udać się do urzędu. System pokaże dostępne godziny wizyt w wybranym przez nas dniu lub poinformuje o ich braku.

Po wybraniu daty i godziny należy wypełnić formularz kontaktowy – podać imię, nazwisko, e-mail oraz numer telefonu. Po zarezerwowaniu terminu, mieszkaniec, w formie pliku pdf, otrzyma numer wizyty wraz z informacją o jej dacie i godzinie. System daje też możliwość anulowania wizyty.

7 komentarzy

7 Komentarzy

 1. Koko

  18/05/2021 o 19:42

  Niesamowite ! Cuda się dzieją !. Ale terminali by kartą płacić dalej nie mają. Trzeba płacić opłaty u pośrednika + prowizja. Wyjątkowa nieudolność i zacofanie. Kto odpowiada organizacyjnie za działanie tego Urzędu ?

  • Anonim

   20/05/2021 o 08:02

   Można zapłacić prowizję jeżeli wszystko jest ok. Pamiętam czasy gdy pieniądze bezpośrednio wpłacane ginęły. Wolę tak niż wpłacać drugi raz.

   • Koko

    22/05/2021 o 14:13

    Nie rozumiem. Dlaczego mam płacić prowizję za zapłatę kartą jak opłacam usługę Urzędowi. A mam to zrobić by mieć pewność jest ok, ponieważ w przypadku wpłaty bezpośredniej (tj urzędnik posiada terminal- jak w Krakowie w Urzędach) pieniądze mogą zaginąć? Płacisz prowizję za zakupy w sklepie używając kartę dt?

    • Anonim

     23/05/2021 o 17:30

     Do Koko, przepraszam ale wróciły nieprzyjemne wspomnienia. Ta ajencja wydaje pokwitowania i o to mi chodziło. Pamiętam jak kilkanaście lat temu pieniądze wpłacane bezpośrednio w Wydziale Komunikacji po prostu ginęły. Kto starszy ten pamięta aferę.

 2. Aaaa

  22/05/2021 o 14:53

  Tylko ciekawe dlaczego rejestrację auta jest aż 40 minut i trzeba się umawiać 2 tygodnie wcześniej

 3. klientka Urzędu

  24/05/2021 o 22:09

  Czy ktoś się orientuje czy można cała procedurę wymiany prawa jazdy załatwić przez internet czyt. e Puap? Łącznie z wysłaniem prawa jazdy na wskazany adres odbiorcy? A jeśli tak się nie dzieje to dlaczego????????

 4. obs

  31/05/2021 o 13:38

  Byłem dzisiaj w gminie, niestety rejestrować się można tylko przez internet, dalej telefonu 12 282 08 09 nikt nie odbiera, stronę do ustalenia terminu szukać można pół dnia.
  Co się dzieje w naszych Krzeszowicach – dentysta raczej tylko na liście płac, podobnie okulista, rejestracja nigdy nie była tak utrudniona. Dużo pozytywnych rzeczy sie dzieje ale w/w do nich nie należą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W górę