Wydarzenia

Krzeszowice. Ktoś wyciął katalizator z karetki

Fot. zrzutka.pl

Wolontariusze krzeszowickiej Maltańskiej Służby Medycznej tworząc internetową zbiórkę na doposażenie karetki nie sądzili, że najpilniejszym zakupem stanie się… katalizator. 

W internecie trwa zbiórka na doposażenie karetki krzeszowickiej Maltańskiej Służby Medycznej w sprzęt ratujący ludzkie życie. Jej wolontariusz nie sądzili jednak, że zamiast na defibrylator, pieniądze będą potrzebne na katalizator.

„Będąc na przeglądzie technicznym, dowiedzieliśmy się, że nasza karetka została okradziona z katalizatora. Do zdarzenia doszło w ciągu kilku ostatnich dni, pod karetką dalej leżała tarcza do cięcia metalu” – piszą na swoim profilu. Apelują też, by osoby które mogły widzieć zdarzenie poinformowały o tym krzeszowicką policję. W tej chwili niestety karetka jest unieruchomiona. Pieniądze na wyposażenie samochodu można przekazywać poprzez zbiórkę na portalu zrzutka.pl.

 

4 komentarze

4 Komentarzy

 1. Budynek w tle

  06/06/2021 o 06:46

  Ta służba maltańska to ma w gminie dużo roboty czy tylko procesję pod kościołem obstawia?

 2. Anonim

  09/06/2021 o 20:28

  Trzeba być debilem żeby coś takiego zrobić.normalne bezmózgi

 3. Mama karmiaca

  09/06/2021 o 23:48

  Umilowani policjanci krzeszowiccy gdzie jestescie? Hallllloooooo jest tam kto? A polapalibyscie gminnych rzezimieszkow? Cooooo? Nie chcecie? A czemu tak?

 4. Gie

  10/06/2021 o 17:22

  „Do zdarzenia doszło w ciągu kilku ostatnich dni, pod karetką dalej leżała tarcza do cięcia metalu”

  To nie wiedzą kiedy wycięto katalizator? Karetka stała nieużywana przez kilka dni?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

W górę