Wydarzenia

Krzeszowice. Ktoś wyciął katalizator z karetki

Fot. zrzutka.pl

Wolontariusze krzeszowickiej Maltańskiej Służby Medycznej tworząc internetową zbiórkę na doposażenie karetki nie sądzili, że najpilniejszym zakupem stanie się… katalizator. 

W internecie trwa zbiórka na doposażenie karetki krzeszowickiej Maltańskiej Służby Medycznej w sprzęt ratujący ludzkie życie. Jej wolontariusz nie sądzili jednak, że zamiast na defibrylator, pieniądze będą potrzebne na katalizator.

„Będąc na przeglądzie technicznym, dowiedzieliśmy się, że nasza karetka została okradziona z katalizatora. Do zdarzenia doszło w ciągu kilku ostatnich dni, pod karetką dalej leżała tarcza do cięcia metalu” – piszą na swoim profilu. Apelują też, by osoby które mogły widzieć zdarzenie poinformowały o tym krzeszowicką policję. W tej chwili niestety karetka jest unieruchomiona. Pieniądze na wyposażenie samochodu można przekazywać poprzez zbiórkę na portalu zrzutka.pl.

 

4 komentarze

4 Komentarzy

 1. Budynek w tle

  06/06/2021 o 06:46

  Ta służba maltańska to ma w gminie dużo roboty czy tylko procesję pod kościołem obstawia?

 2. Anonim

  09/06/2021 o 20:28

  Trzeba być debilem żeby coś takiego zrobić.normalne bezmózgi

 3. Mama karmiaca

  09/06/2021 o 23:48

  Umilowani policjanci krzeszowiccy gdzie jestescie? Hallllloooooo jest tam kto? A polapalibyscie gminnych rzezimieszkow? Cooooo? Nie chcecie? A czemu tak?

 4. Gie

  10/06/2021 o 17:22

  „Do zdarzenia doszło w ciągu kilku ostatnich dni, pod karetką dalej leżała tarcza do cięcia metalu”

  To nie wiedzą kiedy wycięto katalizator? Karetka stała nieużywana przez kilka dni?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W górę