Wydarzenia

Krzeszowice. Gminna spółka szuka nowego prezesa

Przed upływem kadencji, po niespełna 2 latach pracy, ze stanowiskiem prezesa Usług Komunalnych żegna się Maciej Orski. Rada Nadzorcza gminnej spółki już ogłosiła konkurs na nowego prezesa. Zgłoszenia kandydatów przyjmowane będą do 1 czerwca.

By móc ubiegać się o stanowisko prezesa zarządu gminnej spółki, kandydat powinien posiadać wykształcenie wyższe, co najmniej pięcioletni staż pracy, co najmniej trzyletni staż pracy na stanowisku kierowniczym i wykazać się znajomością gospodarki odpadami komunalnymi w gminie. Zgłoszenia przyjmowane będą do 1 czerwca do godziny 12:00, w siedzibie spółki przy Placu Kulczyckiego 1. Kandydatów spełniających wymagania formalne czeka rozmowa.

Jakie są powody zmian na stanowisku prezesa? Na razie nie wiadomo. Prawie pewne jest natomiast, że Usługom Komunalnym nie uda się wygrać przetargu na odbiór i zagospodarowanie odpadów z terenu gminy. Jej oferta, zgłoszona do obsługi sektora II, nie jest najkorzystniejszą jaka wpłynęła w odpowiedzi na ogłoszenie przetargowe.

Z treścią ogłoszenia i regulaminem konkursu na stanowisko prezesa Usług Komunalnych Krzeszowice można zapoznać się na stronach spółki.

 

1 Komentarz

1 Komentarz

  1. walić system

    28/05/2022 o 15:17

    jak sie cysorz zmieni to jest nadzieja,że usługi świadczące przez tą spółkę beda na wyzszym poziomie bo na razie bida z nyndzommmm….. !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

W górę