Wydarzenia

Niech te Święta przyniosą wiele wzruszeń i niezapomnianych chwil

Fot. pexels.com

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam wiele radości i spokoju w gronie najbliższych.
Niech ten wyjątkowy czas będzie okazją do świętowania i dzielenia się miłością.
Życzymy abyście odnaleźli spokój i harmonię.
Niech te Święta przyniosą wiele wzruszeń i niezapomnianych chwil.

krzeszowiceone.pl

38 komentarzy

38 Komentarzy

 1. gwiazdka

  24/12/2023 o 10:46

  Zdrówka, zdrówka, radości i oby nigdy 19.30 nie stała się szczujnią jak wiadomości. Miłego oglądania Listów do M, Kevina i Znachora.🎍🎄🎁

 2. Ponury żniwiarz

  24/12/2023 o 17:18

  To gwiazdko tylko zdrówka i radości nam życzysz ? Co tak mało , pewnie dlatego że to nic nie kosztuje , bo pieniędzy , szczęścia i udanej przyszłości wiesz że już nie będzie w tej krainie.A i życzę też tobie żeby gnuśny kaszub , ulokował wam dużo wędrowców z wschodu i Afryki , w telewizji tego nam nie powiedzą o pakcie imigracyjnym podpisanym przez nowy rząd.Amen

  • Żal

   24/12/2023 o 21:48

   Niestety taka jest przykra prawda

  • omen

   25/12/2023 o 21:38

   zniwiarzu pokaz ile WIZ ZOSTALO sprzedanych na straganach przez kolesiow JAROSLAWKA.

   • Życzliwy

    27/12/2023 o 08:48

    Zgoda

 3. gwiazdka

  24/12/2023 o 20:33

  Cóż ponury żniwiarzu my ludzie na tej planecie sami sobie zgotowaliśmy ten los. Dobrze było i jest eksploatować i niszczyć Ziemię ponad miarę, szczególnie Afrykę nie dając nic tym ludziom w zamian. Myślisz że ten mały duchem i ciałem tchórzliwy chowający się za plecami innych miłośnik korridy by cię przed nimi uchronił? Nie. Głód, brak wody, choroby, wojny to sytuacje w których stawiasz wszystko na jedną kartę. Jeżeli nie dojdzie do sprawiedliwej redystrybucji dóbr nic ich nie zatrzyma tam na miejscu. Jest dla nich obojętne gdzie będą umierać tam z głodu w odmętach wód czy na tym marnym płocie. My Polacy coś o tym wiemy mam nadzieję że ty także i nie mam na myśli współczesnych wyjazdów „za chlebem”. Skądś wzięła się ta Polonia amerykańska i nie tylko. Był czas, że przygarnęła „nas” po II wojnie światowej ziemia afrykańska. Nie jestem zwolennikiem przyjmowania uchodźców, ale pozostawienie ich bez pomocy spowoduje, że nic ich nie zatrzyma. My również mamy już na dużych obszarach Polski problem z dostępem do wody pitnej. Myślę że śledzisz również informacje o stanie zanieczyszczeń naszych największych rzek. Nie bądź taki kategoryczny bo nie wiesz jak będzie wyglądała sytuacja u nas i do czego nas zmusi. Póki co mamy mnóstwo migrantów,których za poprzedniego rządu przygnała do nas wojna.Nie wierzę, że ktoś nas zmusi do przyjmowania następnych. Obawiam się tylko takich sytuacji kiedy będą to na tyle masowe eksodusy, że nikt nie zdoła nad nimi zapanować. Teraz zamiast się poszczypywać kraje europejskie powinny robić wszystko, żeby pomóc tym ludziom tam na miejscu. Może nie tylko europejskie… Pozdrawiam.

  • Ponury żniwiarz

   24/12/2023 o 23:12

   Winny , się tłumaczy , a wiesz że armię Andersa przyjął Iran ? A jakoś oni nie chcą do nas przyjeżdżać w ramach wdzięczności co ty bierzesz , Afryka ma tyle bogactw naturalnych niż cała Europa, za to Chiny i Rosja skorzystają na waszej głupocie , tego już nie cofnięcie,i nie zbudzaj poczucia winy,za wydarzenia za które nie ponosimy odpowiedzialności.

   • Ja

    25/12/2023 o 14:50

    Ponury zniwiarz dobry komentarz w sam punkt

  • Dość

   25/12/2023 o 15:19

   Jesteś coś komuś winien to mu daj nikt Ci nie zabrania a od innych wara

  • Lewe ręce

   25/12/2023 o 21:38

   Przecież są bardzo bogate kraje w Afryce. Bogatsze nawet od Polski – da się Dla chcącego nic trudnego ,więc o chodzi do pracy albo jak kto woli wziąść się za robotę

   • Życzliwy

    26/12/2023 o 12:54

    Kto jest w nich taki bogaty? Wąska grupa elit i ci wszyscy z zewnątrz, którzy z wydobywanych bogactw czerpią zyski i to oni powinni dofinansować tych ludzi. Czy przypadkiem nie wydobywa tam także nasz KGHM?

   • Małpa z Europy

    26/12/2023 o 16:52

    Dobrze prawisz.
    Dać ci banana!!!(???)…

 4. gwiazdka

  25/12/2023 o 08:56

  Kto jest tym winnym? Tak miała i ma kto je eksploatował i robi to nadal korzystał i korzysta z tamtejszej taniej siły roboczej? Cały czas kraje imperialne Europy wykorzystywały i robią to nadal ten czarny ląd i jego mieszkańców. Powinnam odbić piłeczkę i zapytać co ty bierzesz że jesteś taki zacietrzewieniony, a może to jakaś terapia pralnia mózgu. Dyskusja ma sens tylko wtedy gdy obie strony mają wiedzę i argumenty. Lubisz jak wszyscy zwolennicy poprzednich rządzących obrażać i jatrzyć. Ten poziom „rozmowy ” mnie nie interesuje. Pozdrawiam. Ostudź głowę i wyluzuj.

 5. Życzliwy

  25/12/2023 o 09:52

  Chiny dostały zapewnienie o współpracy od poprzedniego rządu i prezydenta. Były wizyty miał być „budowany” kolejny szlak jedwabny. W otoczeniu rządu uczestniczyli w tym wybrani przedsiębiorcy. Zapewne jesteś młody i masz świetną pamięć. Szkoda tylko że jest ona dość wybiórcza.

 6. gwiazdka

  25/12/2023 o 10:01

  Przeczytaj swój drugi wpis ponury żniwiarzu i przyznaj że emocje spowodowały, że coś podziało się że stylem. Unikaj emocji, bo to Cię dyskredytuje jako nową elitę, która miała zastąpić stare te z czasów rządów PO-PSL.Inaczej pomyślę, że eksperyment się nie udał.

  • Starszy

   25/12/2023 o 15:15

   Skoro gwiazdka tak poucza to niech sama ich weźmie na swój koszt. Dość wzbudzania litości Na chleb,opłaty trzeba ciężko pracować Nic nikomu nie jest nic winien Jestem już starszym człowiekiem, odkąd pamiętam Afryka w większości zawsze była biedna ,nawet zbierało się na ten cel pieniądze Bogactw mineralnych tam nie brakuje . To zupełnie inna kultura inny pogląd na życie Najwygodniej mieć kilka żon i mnóstwo dzieci i pretensje do całego świata Kto by z nich szedł do pracy na 8 lub 12godz,po to żeby mieć pieniądze na ; życie „, a na koniec emeryturę, która wynosi zaledwie jakąś część zarobku

   • Jq

    25/12/2023 o 23:41

    Stary i głupi. Trzeba mieć wiedzę, a nie tylko stereotypy.
    A co świat mówi o Polakach? Pijaki i nieroby?….

    • Wstyd

     26/12/2023 o 07:38

     Nie ubliżaj starszym ,czas szybko leci ty też stary będziesz .Sterotypami to ty żyjesz.Nie kłam że świat mówi ; o Polakach ? Pijaki i nieroby? ” Pierwszy raz to od ciebie słyszę. Ile człowieku w tobie jadu do Polaków że tak o nich piszesz . Brak kultury, wychowania, szacunku dla osób starszych .Pamietaj nikt dziś w sieci nie jest anonimowy . Widać kim jesteś i z jakiego środowiska się wywodzisz.

    • Anonim

     26/12/2023 o 09:33

     O jaka mądra, inteligentna osoba,oby świat nie mówił o tobie inaczej

    • Polonica

     26/12/2023 o 17:52

     Świat mówi o Polakach tak: Cyt.: „Qrła nać, to takie inteligentne grzdyle, że trzeba się, qrła, ich zawczasu bać, bo jeszcze nam intelekt spiorą na tyle, że zapomnimy jakie mamy sami pochodzenie.”
     Ale tylko wulgaryzmy nienagannie artykułują w tej ocenie, bo innych słów w j. polskim na szczęście nie znają.

 7. optymista

  25/12/2023 o 12:50

  4 czerwca, 1 i 15 października do głosu doszli inni, różniący się znacznie od „ponurego żniwiarza” i jemu podobnych. Teraz trzeba dużo pracy aby powoli doprowadzić u nas do normalności w tym mówienia po prostu prawdy o pakcie migracyjnym a nie celowego przekłamywania. Czas Bożego Narodzenia spędzony wśród najblizszych powinien być znowu szszęśliwy, spokojny i pozbawiony politycznych sporów. Czas smuty się kończy.

  • J.

   25/12/2023 o 20:30

   Normalność wg.innych to zabieranie tym którzy ciężko pracują na przysłowiowy kawałek chleba ,to bezlitosne okradanie po to aby wleź w 4 litery obcym Chcesz to im daj ale swoje od cudzej kieszeni precz .Precz od zarobków, rent ,emerytur Jakoś nikt nie przejmuje się polskimi chorymi dziećmi którzy żebrzą o parę zł na leczenie,emerytami którzy przepracowali prawie całe życie i nie stać ich na wiele podstawowych rzeczy ,o rencistach nawet nie wspomnę bo kto chciał by żyć jak żebrak Czasy się zmieniają nic nie trwa wiecznie ,nie takie rządy upadają ,więc nie obrastaj w przysłowiowe piórka Zresztą szkoda zdrowia, nerwów na dalszą polemikę

  • Realista

   25/12/2023 o 20:44

   O tak głosowali ja też i teraz żałuję co innego obiecywali, co innego robią Program był zupełnie inny,ładnie to tak wprowadzać ludzi w błąd

   • Anonim

    26/12/2023 o 09:11

    Nie bij piany realisto jeszcze nie zaczęli rządzić. Skoro tak było świetnie za poprzedników to o czym wy tu piszecie. Macie to co wam dali niby było świetnie, a tu już narzekanie. Kochacie zamordyzm ja to rozumiem jesteście jak wasz biedny splątany wódz, który zamiast zjeść wigilijną kolację w domu wolał się błąkać po korytarzach tvp, bo sobie ubzdurał że to jego 📺 tv.Cóż starość nasila zapędy dyktatorskie i zawziętość. Zastanawiam się jak się to ma to tego deklarowanego katolicyzmu.

  • A won

   25/12/2023 o 20:53

   Renta w Polsce to 1445 zł Tyle ma osoba chora na leki ,jedzenie opłaty a wy wybrańcy będziecie zbawiać świat

   • Ly

    25/12/2023 o 22:03

    Czyli to jest strona użalania się nad sobą, co poparła większość przedpiśców, cud, że przeżyli to, o czym piszą, choć nie potrafią posługiwać się językiem polskim. Gratulacje!

    • Wszystko do czasu

     26/12/2023 o 07:53

     Faktycznie świetnie posługujesz się językiem polskim ,wystarczy przeczytać na tym portalu wszystkie Twoje komentarze

    • Jan

     26/12/2023 o 10:54

     Co oznacza słowo; przedpiśców ” Nie znam takiego słowa w języku polskim , i co takiego przeżyli , nie ma tu nigdzie żadnego życiorysu .

     • Znaki diakrytyczne

      26/12/2023 o 16:58

      Właśnie też tego nie wiemy.
      Cyt.: „Czego się Jaś nie nauczył, tego i Jan nie będzie umiał.” – jak mówi stare – polskie przysłowie…

   • Myślący

    25/12/2023 o 23:44

    To czemu twój rząd przez 8 lat nic z tym nie zrobił. Nie zrobił nic dla tych Polaków?

    • Zdrowia życzę

     26/12/2023 o 08:04

     Myślę że właśnie ten rząd wreszcie coś zrobi dla Polaków . Nie potrzebne są zaczepne pytania ,nie wiadomo kto pisze ,jakie są jego poglądy ,na kogo przez ostatnie lata głosował . Nikt nie jest sędzią, ani Bogiem

    • Logik

     26/12/2023 o 17:01

     Bo ktoś do rządu dołożył swoje trzy grosze przy wyborach.
     Ktoś, czyli nikt, albo wszyscy.
     Proste przecież…

   • Mieszkaniec

    26/12/2023 o 08:59

    Może należałoby zadać pytanie ile się ta osoba napracowała? Ludzie którzy uczciwie pracowali przez należną ilość lat nie pobierają głodowych emerytur. Rencista, który całe życie choruje powinien być traktowany inaczej jeżeli jest to ciężka choroba uniemożliwiająca mu pracę, a inaczej jeżeli jest to lawirant, który mógłby pracować ale nie chce się „ubrudzić” pracą. Ciekawe przypadki mamy na wyciągnięcie ręki. Jest to również przykład jak praca może być uzdrawiającą terapią. Patrz były minister z Krzeszowic.

   • Ono

    26/12/2023 o 09:18

    Te 70 mln za wybory kopertowe, za willa+ plus dla swoich, premie dla prezesa NBP i prezesów spółek i tak dalej A won mogłaś lub mogłeś się upominać walczyć. Dlaczego robisz to teraz tydzień czy dwa po zaprzysiężenia rządu. Skąd to nagłe wzmożenie?

 8. 100 lat

  25/12/2023 o 23:38

  Dobrze ktoś napisał;szkoda zdrowia, nerwów na dalszą polemikę ” . Życzę więc DUŻO ZDROWIA I ŚWIĘTEGO SPOKOJU

 9. Oj

  26/12/2023 o 17:42

  Ludzie kiedy wy oprzytomniejecie. Rządzą nami ci sami od lat, tylko pod innymi szyldami. O to chodzi żebyśmy się kłócili, a pomagdalenkowy twór będzie rządził dopóki się da. Jedni deklinują słowo:ojczyzna, drudzy demokracja. A wszystkim chodzi o własną kieszeń i interes partii, a nie państwa polskiego. Ciekawie czy ten komentarz przejdzie. Spokojnych świąt i dobrego Nowego Roku 2024.

 10. Dziękuję

  26/12/2023 o 20:10

  Redakcji i „100 lat” za życzenia i też życzę wszystkiego co najlepsze. Reszty nie komentuję. Może tak zrozumieli życzenia Redakcji? Ale też im życzę niech się dalej tak realizują, jeżeli inaczej nie potrafią.

  • ...---... ...---.../...___... ...___... (...*/o...)

   26/12/2023 o 23:24

   Sobie podziękuj za to wszystko, czego nam z dobrego serca życzysz!!!
   My też żyjemy przecież jeszcze na tym świecie, póki co.
   Ale nie chodzi o to, aby samemu żyć sto lat, ale o to, aby je dożyć godnie i zgodnie nawet z tymi, którzy się jeszcze nie urodzili. Im też kiedyś ktoś będzie życzył sto lat, jeśli pozwolimy się im urodzić, jako normalni ludzie, by przedłużyć nasze życie w ich ciele, jako nasza część.
   Jeśli nie pozwolimy, to oni nas pogrzebią szybciej, przez ich krótkowzroczność na strzelenie samym sobie w stopę. Brutalnie, jak i każdy czas ma swój kres, tak, jak każdy człowiek i brudny jego pieniądz, łatwo zainwestowany w brudne interesy „zniewolonych” i „uczciwych”, nim zarządzających…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W górę