Kultura

Krzeszowicki ogólniak kończy siedemdziesiątkę

Podczas sobotniej majówki nie tylko hrabina będzie przyjmować życzenia. W tym roku okazję do świętowania ma też krzeszowickie liceum. Ogólniak kończy właśnie siedemdziesiątkę. Powodów do wznoszenia toastów może być więcej. Już w piątek dowiemy się czy dyrekcja szkoły odbierze z rąk burmistrza „Źródło sukcesu”. Liceum nominowano w kategorii oświata i edukacja.

lo_krzeszowice

Właściwe obchody rozpocznie uroczysta msza w kościele Świętego Marcina. Po niej, około godziny 11:00 rozpocznie się gala jubileuszowa na płycie krzeszowickiego Rynku. Po południu, w budynku szkoły będzie można skosztować urodzinowego tortu i zwiedzić okolicznościową wystawę. Popołudnie będzie czasem wspomnień. To też okazja do spotkań i rozmów z byłymi nauczycielami, absolwentami i obecnymi uczniami szkoły.

Program Obchodów Jubileuszu w dniu 23 maja 2015 rok

10.00 – Uroczysta Msza Święta w intencji szkoły w kościele parafialnym  Św. Marcina w Krzeszowicach.
11.00 – Gala Jubileuszowa, rozpoczęcie obchodów na płycie głównej w rynku w Krzeszowicach – scena
13.00 – słodki poczęstunek – Tort Jubileuszowy w budynku szkoły ul. Ogrodowa 3, catering. Zwiedzanie wystaw okolicznościowych w budynku szkoły poświęconych historii szkoły, osiągnięciom i bieżącej pracy.
15.00 – Popołudnie wspomnień – spotkanie z nauczycielami, absolwentami uczniami szkoły –  w budynku Liceum ul. Ogrodowa 3

Rozpocznij dyskusję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

W górę