Inne

To już ostatni dzwonek by oddać głos w budżecie obywatelskim

6 lipca o północy klamka zapadnie. Odwrotu nie będzie, narzekania, że można było, ale czasu brakło nie pomogą. Wybór jest prosty, albo kabaret albo raj, co kto woli.

bo_malopolska

Ci, którzy głos w budżecie obywatelskim Województwa Małopolskiego zdecydują się oddać w sposób tradycyjny czasu mają na prawdę mało. Urząd przyjmuje papierową wersję formularza tylko do godziny 16:00. Internauci mogą głosować do 6 lipca do północy. Głosowanie przez internet zajmuje kilka minut.

W zadaniach powiatowych znalazły się dwa projekty zgłoszone przez organizacje z naszej gminy. To Nowogórski przegląd kabaretów amatorskich Złota Pieczęć 2017 i Raj w Dolinie Racławki. Pierwszy zakłada zorganizowanie przeglądu kabaretów amatorskich działających w Powiecie Krakowskim zakończony koncertem finałowym. Celem tej imprez jest ożywienie twórczości kabaretowej wśród, dzieci, młodzieży i dorosłych, możliwość zaprezentowania się na scenie, kształtowanie pozytywnej postawy współzawodnictwa, rozwój zainteresowań wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

Drugi projekt zakłada zagospodarowanie terenu wzdłuż potoku Racławka na odcinku od Racławic poprzez Paczółtowice, Żary, Dębnik, Dubie do Radwanowic, uporządkowanie terenu wzdłuż potoku i koryta potoku, stworzenie punktu wypoczynkowego dla turystów oraz wymianę kładek w miejscowości Dubie.

[button link=”http://bo.malopolska.pl/index.php/glosowanie” size=”xl” icon=”check-square-o” color=”orange” window=”yes”]Głosuj![/button]

Rozpocznij dyskusję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Copyright © 2017 — krzeszowiceone.pl. All Rights Reserved.

W górę