Fotogalerie

Tak Krzeszowice żegnały lato

Fot. Kacper Ropka

Przez dwa dni w pełnym słońcu, najpierw na boisku Świtu, później na placu targowym Krzeszowice żegnały tegoroczne lato. Imprezę kończyły gminne dożynki i święto pomidora.

W sobotę od 12:00 na boisku GKS Świt trwały zmagania dziewięciu drużyn z gminnych sołectw i osiedli. Turniej zwyciężyli mieszkańcy Filipowic. Po nim na scenie pojawili się wychowankowie krzeszowickiej Kopalni Talentów, których oceniał m.in. Jacek Wójcicki. Pierwszy dzień imprezy zakończyły koncerty zespołów Kordian i After Party.

W niedzielę przez Krzeszowice przemaszerował dożynkowy korowód. Jak co roku nagrodzono też lokalnych rolników. Po południu na placu targowym unosił się zapach pomidorów i piwa z browaru Tenczynek. Wisienką na torcie ma być występ zespołu Verso i  Krzeszowickiego Teatru Rozrywki.

Tak Krzeszowice żegnały lato. Zobacz galerię >>

5 komentarzy

5 Komentarzy

 1. TOTAL TOLY

  26/08/2019 o 04:15

  FAJNA IMPREZA I KONCERT DISCO POLO@ SZKODA ,ZE RAZ W ROKU@ NO I W KONCU ZAWITAŁO REGIONALNE PIWO Z TENCZYNKA !!OKAZUJE SIE ,ZE MOZNA ZROBIC IMPREZE DLA TYSIĘCY OSÓB ,A NIE DLA 20-TU@@ MOJA RADA -zabierac sie juz za lodowisko,z konserwacją i naprawami,zeby znowu ich nie zaskoczyło w grudniu!!to tylko 3 mies. pozdrawiam@

 2. A

  26/08/2019 o 12:32

  Bardzo fajna impreza. Trzeba przestać robić na siłę majówkę zofi potockiej. Szkoda pieniędzy, małe zainteresowanie. Lepiej robić coś na co mieszkańcy KRZESZOWIC chętnie chodzą.

  • Ą

   28/08/2019 o 15:18

   Trzeba robić obie rzeczy. Mnie twoje imprezy nie interesują a ciebie moje. I chyba nie przeszkadzają.

 3. Ww

  26/08/2019 o 12:42

  Firma Jacek nie podołała jak zwykle w obsłudze cateringowej.

 4. niepawdazbilski

  28/08/2019 o 01:23

  Zastanawia kwiestia poruszania w tym miejscu tematu kultury wyzszej i cenzurowania tegoż.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W górę