Gospodarka

Burmistrz zamknął targowisko, balneologia odwołała planowane przyjęcia

Po zamknięciu szkół, muzeów, ośrodków kultury i bibliotek przyszedł czas na kolejne ograniczenia. Decyzją burmistrza wstrzymany został handel na gminnym targowisku. Zmiany są też w krzeszowickiej balneologii.

Do końca marca, na gminnym targowisku przy ulicy Krzywej nie będzie odbywał się handel – taką decyzją podjął burmistrz Krzeszowic. Zakaz spowodowany jest względami bezpieczeństwa związanymi z zagrożeniem epidemiologicznym.

Zmiany wprowadza też krzeszowicka balneologia. „Wstrzymuje się przyjęcia planowe w ambulatorium oraz na oddziale dziennym rehabilitacyjnym i kardiologicznym, jak również planowe porady w poradniach: rehabilitacyjnej i kardiologicznej. Decyzja ta nie dotyczy pacjentów przebywających na Oddziale Ogólnoustrojowym oraz Neurologicznym w trybie stacjonarnym” – można przeczytać na stronie ośrodka.

Zgodnie z rozporządzeniem ministra spraw wewnętrznych i administracji odwołana została także kwalifikacja wojskowa.

4 komentarze

4 Komentarzy

 1. se

  15/03/2020 o 22:21

  Ale pan z suszem tytoniowym jutro będzie stał do 6;30!!!. Bez akcyzy i jeszcze truje ludzi!!!

 2. Tomek

  16/03/2020 o 18:35

  To zgłoś ten fakt na policje a nie pisz na forum!

 3. Tenczynek

  16/03/2020 o 21:54

  Bardzo proszę policję o usunięcie rzęcha reklamowego, który zabiera całe miejsce parkingowe na rynku w Tenczynku. Numer telefonu do cwaniaczków właścicieli, którzy mają gdzieś innych mieszkańców nalepiony na karoserii wielkimi cyframi. Dziękujemy.

 4. Anonim

  17/03/2020 o 00:37

  I słusznie . Podpisuję się pod komentarz Tomka 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W górę