Wydarzenia

Rada Nadzorcza gminnej spółki szuka nowego prezesa zarządu

Fot. Google Maps

W tym roku dobiega końca 4-letnia kadencja obecnego prezesa gminnej spółki Usługi Komunalne. Rada Nadzorcza ogłosiła więc konkurs i szuka kandydatów. Dokumenty można składać do 5 czerwca w siedzibie UK przy Placu Kulczyckiego 1. 

Osoby ubiegające się o to stanowisko muszą posiadać m.in wyższe wykształcenie, co najmniej 5-letni staż pracy na stanowisku kierowniczym oraz wykazać się znajomością gospodarki odpadami komunalnymi na poziomie gminy. Podczas rozmowy będą też musieli przedstawić koncepcję funkcjonowania spółki w ciągu najbliższych 4 lat.

To już drugi konkurs ogłoszony na kierownicze stanowisko jednostki powiązanej z gminą. Na rozstrzygnięcie czeka Centrum Kultury i Sportu. W tym roku dobiega także końca 4-letnia kadencja prezesa gminnej spółki Wodociągi i Kanalizacja.

 

3 komentarze

3 Komentarzy

 1. G

  24/05/2020 o 06:27

  Wymagania wyższe niż na stanowisko rzecznika ministerstwa czy władz SSP pod obecnymi rządami. 🙂

 2. Tomek

  24/05/2020 o 14:20

  Jedno jest pewne – taniej nie będzie.

 3. rex

  25/05/2020 o 04:27

  Spółka to 3 Zakłady , remontu dróg , zieleni, wywozu odpadów; 50 pracowników. Nie mają wysypiska śmieci , w Żbiku bo mieszkańcy oprotestowali 1988r. Jest tam teraz przedszkole a strumyczek ma I klasę czystości wody. W Trzebini , Chrzanowie zamknęli wysypiska to Spółki padły.Popatrz na oświadczenie majątkowe Prezesa ile można zarobić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W górę