Sport

W gminie odbędzie się jedna z najbardziej ekstremalnych imprez biegowych

Ekstremalny bieg z przeszkodami, czyli słynny Runmageddon zawita już w najbliższą sobotę do gminy Krzeszowice. Będzie za kogo trzymać kciuki, bo w evencie biorą też udział mieszkańcy Krzeszowic, Tenczynka czy Woli Filipowskiej.

Uczestnicy, w zależności od wybranej formuły, mają do przebiegnięcia dystans trzech, sześciu lub dwunastu kilometrów. Żeby jednak nie było tak łatwo, po drodze muszą pokonać kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt przeszkód.  Tegorocznym polem zmagań będzie Kompleks Paczółtowice.

Uczestnicy mają do wyboru formuły Intro, Rekrut, Nocny Rekrut czy Classic. Ekstremalnych atrakcji nie zabraknie też dla dzieci. Specjalnie dla nich przewidziano formuły Kids i Junior. Pobiec będzie można też rodzinnie wybierając trasę Family – na dwa kilometry, oczywiście z przeszkodami.

Uczestnicy zaczną zmagania w sobotę, 29 sierpnia o 7:00 rano. Chętni ekstremalnych wrażeń wciąż mogą się zapisać poprzez stronę organizatora.

 

4 komentarze

4 Komentarzy

 1. Jeszcze raz brawo

  23/08/2020 o 23:00

  Brawo brawo brawo iron many biegi przełajowe rowerowe chalenge Wola Filipowska piekna okolica rosnie centrum sportow.

 2. Anonim

  25/08/2020 o 11:01

  A ma ktoś może info o której godzinie poszczególne starty? I czy można gdzieś stanąć i pokibicowac na trasie?

 3. Krakuska

  25/08/2020 o 23:14

  Wola Filipowska wioska rowerowa ? No pieknie

 4. Rowrzysta

  26/08/2020 o 14:28

  Ponoc powstaje projekt osrodka sportowego w Woli Filipowskiej z basenem i zapleczem fitness? Co byłoby wspaniała inicjatywa na ktra srodki mozna otrzymac z Unii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W górę