Wydarzenia

Brawurowa akcja krzeszowickich strażników. Podejrzany Volkswagen P. usłyszał zarzuty

Tą historią żyły cała gmina. Znany krzeszowicki wrak Volkswagen P. usłyszał zarzuty z artykułu 50a Ustawy Prawo o ruchu drogowym. W połowie grudnia, po brawurowej akcji Straży Miejskiej, został zabrany z parkingu przy ulicy Targowej. Jak donoszą nasze źródła, czeka go długa odsiadka na krzeszowickim PSZOK-u.

Volkswagen P. przez długie lata unikał odpowiedzialności skutecznie myląc tropy. Zmieniał wygląd, porzucał tablice rejestracyjną. Prawdopodobnie nie działał sam. W jego ostatnim miejscu pobytu znaleziono ciepłe koce, jesienne liście i plastikową reklamówkę.

Gdy na Targowej pojawiła się krzeszowicka straż miejska, podejrzany zachowywał się tak, jakby czekał na funkcjonariuszy. Nie stawiał oporu i dał się zaciągnąć na lawetę. Jak informuje komendant Mitka, Volkswagenowi P. postawiono zarzuty z artykułu 50a Ustawy Prawo o ruchu drogowym za brak tablic. Podejrzany był także w stanie wskazującym na długie nieużywanie. 

Volkswagen P. został przewieziony do krzeszowickiego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na ulicy Poprzecznej. Za swoje przewinienia grozi mu długa odsiadka.

 

7 komentarzy

7 Komentarzy

 1. Verizon

  09/01/2022 o 14:03

  Dobrze że tak się to skończyło bo słyszałem pomysły o jego podpaleniu, chociaż sama uważałam, ze wystarczy go wypchnąć na jezdnie i przewrócić na bok. Cóż, teraz już wiadomo jak pozbyć szybko wraku z ulicy – odkręcić tablice ORAZ NALEPKĘ z przedniej szyby.

 2. Mieszkaniec

  09/01/2022 o 15:38

  hehe nie długa odsiadka ale kara śmierci przez rozczłonkowanie….

 3. mieszkańcy

  10/01/2022 o 14:18

  A teraz dokładnie to samo poprosimy ze szrotem reklamowym cwaniaczków od skupów aut.

 4. Wierny systemowi

  10/01/2022 o 19:02

  Brawo za szybką i brawurową akcje. Brawo dla wszystkich którzy brali udział w akcji !

 5. Maria z PZPR obecnie PIS.

  10/01/2022 o 20:04

  Brawurowe akcje policji przynoszą wymierne skutki, które to skutki niech jeszcze mocniej zewrà nasze wspólne szeregi w walce o pokój władzy ludowej miast i wiosek oraz przysiòłkòw jak np. Ćmany wszem i wobec.

 6. Dziadu

  10/01/2022 o 23:22

  Przerwijmy tę karuzelę śmiechu…

 7. Moto-fan

  11/01/2022 o 15:26

  Szkoda go w sumie. Mógł stanąć obok tego wystylizowanego czarno-żółtym paskiem na Straż Miejską – Daewoo na Rynku. Wystarczyło pasek przekleić i nikt by go nie tknął….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W górę