Inwestycje

Część krzeszowickich urzędników czeka wyprowadzka z budynku przy Grunwaldzkiej

W maju część urzędników krzeszowickiego magistratu będzie musiała opuścić budynek przy ulicy Grunwaldzkiej. Wyłączone z użytku zostanie całe piętro.

Przeprowadzka ma związek z planowaną przebudową dachu, łącznie z wymianą stropu. Ze względów bezpieczeństwa zdecydowano, by w czasie prac na piętrze pozostawali tylko pracownicy firmy budowlanej. Gdzie zostaną rozlokowani urzędnicy?

Władze negocjują z przedstawicielami Wodociągów i Kanalizacji, by część pracowników, którzy nie mają bezpośredniego kontaktu z klientami, przenieść do siedziby gminnej spółki przy ulicy Krakowskiej. Pod uwagę brano także wariant z przystosowaniem pomieszczeń w budynku przy Placu Kulczyckiego. Ostatecznie, ze względu na koszty, zrezygnowano z tej opcji. 

Reorganizacja nie ominie też nowej Rady Miejskiej. Sala Herbowa, w której dziś odbywają się sesje, również zostanie wyłączona z użytku.

4 komentarze

4 Komentarzy

 1. wkurzony podatnik

  27/03/2024 o 08:06

  Urzędnicy ??? Hmmmmm…… tak raczej bym ich nie nazwał. To byty, które robią łaskę załatwiając z litości sprawę dla natrętnego petenta i podatnika, który utrzymuje przy życiu to coś !!!!!!!!!!!!!!

 2. Hubert Czubin

  27/03/2024 o 22:28

  Przepraszam bardzo nic mi o tym nie wiadomo.
  Proszę jeszcze raz poddać konkluzjidecyzję na temat moich nieruchomości w Krzeszowicach

 3. Anonim

  30/03/2024 o 09:26

  Większość link na busy jeździ do marca i rezygnuje bo nie ma dopłat z urzędu to samo autobus a przecież nie każdemu pasuje pociąg ale radnych to nie obchodzi

  • Jedna prawda w reszty kupie

   04/04/2024 o 23:15

   Większość ma to niestety W.. no wiadomo gdzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W górę