Inne

Pochwal się swoim ogrodem i zgarnij nagrody

Spędzasz godziny wyrywając chwasty, sadząc nowe kwiaty i krzewy, lubisz przycinać, kosić i podlewać? Może czas by inni też docenili inwencją twórczą w Twoim ogrodzie? Do 15 lipca, każdy kto chce pochwalić się efektami swojej pracy może wziąć udział w konkursie na najpiękniejszy ogród Gminy Krzeszowice.

filipowice_krzeszowice_ogrod_grabowskich

To proste, wystarczy przysłać minimum 4 zdjęcia ogrodu na adres mailowy foto.ogrody@gmail.com. Pamiętaj, natura nie lubi photoshopa, nie cieniuj, nie kontrastuj nie ulepszaj rzeczywistości. Podpisz zdjęcia nazwiskiem i numerem, nie wysyłaj zbyt ciężkich plików. Dodaj do tego wypełnioną kartę zgłoszeniową i ślij na podany adres mailowy.

O tym, czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu konkursu dowiesz się 6 sierpnia w Filipowicach na święcie miejscowości. Ogrody, zakwalifikowane do drugiego etapu, w dniach 6 – 23 sierpnia, odwiedzi komisja konkursowa. Będzie oceniać ogólne wrażenie, estetykę, zagospodarowanie ogrodu, różnorodność roślin, materiałów, kompozycje, oryginalność i pomysłowość.

Zwycięzca odbierze nagrodę podczas Gminnych Dożynek, 28 sierpnia. Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne Więzi z Filipowic, oraz Rada Sołecka miejscowości i miesięcznik Twój Ogrodnik. Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem burmistrza.

Więcej informacji, regulamin oraz kartę zgłoszeniową znajdziesz na stronie: www.gminakrzeszowice.pl

Rozpocznij dyskusję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Copyright © 2017 — krzeszowiceone.pl. All Rights Reserved.

W górę