Sport

W Paczółtowicach może powstać plenerowa siłownia, ale potrzebne są Wasze głosy

Zewnętrzną siłownie ma już Zalas, w czerwcu kilka urządzeń do ćwiczeń stanie w Filipowicach. Poprawić swoją kondycję chcieliby także mieszkańcy Paczółtowic. Na gminnej działce nieopodal zabytkowego kościoła może powstać siłownia pod chmurką. Aby tak się stało potrzebne są jednak głosy internautów.

 

Paczółtowice biorą udział w konkursie „Porusz swoją okolicę”, organizowanym przez Nestle. Nagrodą dla zwycięzcy jest siłownia zewnętrzna składająca się z czterech podwójnych urządzeń wraz z projektem zagospodarowania terenu i montażem, o wartości 16,759 zł brutto. Organizator chce wyłożyć pieniądze na jedną siłownię w województwie.

Miejsce do ćwiczeń miałoby powstać przy rowerowym szlaku turystycznym i węźle szlaków Nordic Walking, w okolicy zabytkowego, drewnianego kościoła. Gmina, w sąsiedztwie siłowni chciałaby wybudować także plenerową scenę oraz tężnię solankową. Działka na której mogą stanąć urządzeniu jest już częściowo wybrukowana.

Głos na Paczółtowice można oddawać raz dziennie logując się na stronę: www.nestleporusza.pl/glosowanie. Głosowanie potrwa do 30 czerwca.

3 komentarze

3 Komentarzy

 1. Ragnarr Loðbrók

  18/05/2017 o 22:24

 2. db

  20/05/2017 o 19:44

  Macie mój głos, ale niestety tylko tutaj 🙁 …nie chcę udostępniać aż tak dokładnych danych nie wiadomo komu…

  • Anonim

   21/05/2017 o 11:08

   to się nagłosowałeś…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Copyright © 2017 — krzeszowiceone.pl. All Rights Reserved.

W górę