Wydarzenia

W jakich sprawach najczęściej interweniowali radni? Kto składał najwięcej interpelacji?

Kadencja obecnej Rady Miejskiej powoli zbliża się do końca. Czas więc na kolejny podsumowujący odcinek. Tym razem na tapetę postanowiliśmy wziąć pisemne interpelacje i zapytania radnych kierowane do burmistrza. W jakich sprawach najczęściej interweniowali i kto złożył najwięcej interpelacji?

Jeśli wierzyć danym z BIP 21 radnych w ciągu czterech lat złożyło w sumie 59 pisemnych interpelacji i zapytań do burmistrza gminy Krzeszowice. Najczęściej interweniowali w sprawie dróg, planu zagospodarowania czy zwierząt niszczących uprawy. Czasami w sprawie rozkładów jazdy, niewykoszonych posesji czy zniszczonego samochodu stojącego na poboczu drogi.

Najwięcej interpelacji w minionej kadencji złożył przewodniczący Rady Adam Godyń z Woli Filipowskiej. Na podium znalazła się także jego zastępczyni Michalina Nowakowska-Malczyk z Paryża (Nowa Góra) i Wojciech Pogan z Krzeszowic. W mijającej kadencji, jak wynika z BIP, są też radni, którzy nie złożyli ani jednej pisemnej interpelacji. 

źródło: BIP Krzeszowice

5 komentarzy

5 Komentarzy

 1. ostatni do roboty

  05/11/2018 o 09:57

  Monika Dudek. Ostatnia na liście, pierwsza do roboty. 🙂

  • Anonim

   07/11/2018 o 20:28

   Tej Pani już dziękujemy !

 2. kozaczek

  06/11/2018 o 21:04

  Monika Dudek. Ostatnia na liście, pierwsza do roboty.
  Z listy PSL – hahahaha
  ???? „rolniczka” ????

 3. rzeczki

  23/11/2018 o 07:19

  No tak ludzie chcą nowych dróg, żeby im pozwolic zabudowac wszystko co się da naokoło no i żeby dziki wystrzelac… tym czym oddychamy jakoś nikt się nie przejmuje. Co za społeczeństwo. Ludzie obudźcie się !!! Nie czujecie czym oddychamy? ja codziennie rano idę do pracy przez Tenczynek. Smród spalonych śmieci i węglowego mułu. Trasa Chlopickiego ; Sobieskiego Głogowa i okolice dw PKP w Krzeszowicach. Czym się zajmuje straż miejska?? Nie chcą się narażać? A niech się zaczną kontrole, posypia się kary po 5000 zł to się może opamiętają.

 4. Tenczyn

  23/11/2018 o 07:21

  Z tego wykresu nic nie wynika. Jak można tak podpisać słupki??? Kupy się to nie trzyma.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

W górę