Wydarzenia

Burmistrz zmienił zasady. Okrojony sukces czeka na swoje źródło

Nie w siedmiu a w czterech kategoriach zostanie w tym roku przyznana nagroda burmistrza Gminy Krzeszowice „Źródło sukcesu”. Kandydatów można zgłaszać jeszcze tylko do końca marca.

zrodlo_sukcesu

Człowiek, instytucja, firma, organizacja – to cztery kategorie w których w tym roku zostanie przyznana nagroda burmistrz Gminy Krzeszowice „Źródło Sukcesu”. Przed rokiem kategorii było aż siedem za to nominowanych kandydatów, z roku na rok coraz mniej.

W przyszłości zmieni się także miesiąc przyznawania nagród. Jeszcze w tym roku statuetki zostaną rozdane w maju, ale już od przyszłego roku gala ma odbywać się w styczniu. Na zgłoszenia kandydatów urząd czeka do 31 marca. Wioski można pobrać ze strony internetowej lub sekretariatu. Zgłoszenia przyjmowane są od jednostek samorządu terytorialnego, organizacji pozarządowych, dziesięcioosobowej grupy mieszkańców, osoby prawnej lub dyrektorów placówek oświatowych. Listę nominowanych poznamy do 25 kwietnia.

2 komentarze

2 Komentarzy

  1. mieszkanka

    14/03/2016 o 21:09

    bardzo dobrze ze okrojono te kategorie.popieram. Już od 2 lat słychać głosy by to okroić lub co 2 lata zrobić. Może co 2 lata?

  2. Anonim

    18/05/2016 o 13:35

    gdzie mogę poznać listę nominowanych?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

W górę