W Paczółtowicach pobierzesz darmowe lekcje gry w golfa

Dla tych, którzy wakacje lubią spędzać aktywnie działający przy krzeszowickim ogólniaku klub UKS Fairway przygotował propozycję nie do odrzucenia. Osiem darmowych lekcji gry w golfa na paczółtowickim polu. Start? Już w poniedziałek.

pole_golfowe_paczoltowice

„Wakacje z golfem” to propozycja dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, gimnazjów oraz absolwentów krzeszowickiego liceum i UKSu. Zajęcia będą odbywać się od poniedziałku do czwartku od 4 do 7 lipca i od 11 do 14 lipca w godzinach 10:00 – 13:00.

Organizatorzy zapewniają bezpłatne szkolenie, grę i sprzęt golfowy. Zbiórka codziennie o 10:00 na parkingu pola golfowego. Dojazd we własnym zakresie. Zajęcia prowadzi Jacek Banach – instruktor rekreacji golfowej.

fot. zdjeciakrzeszowice.pl

Czytaj również:

30 komentarzy

 1. lis napisał(a):

  Dlaczego nie piszecie o rzeczach istotnych tylko o mniej ważnych? Czemu nie ma wzmianki o tym jak w pół roku minister z Krzeszowic wybudował 40 kilometrowy odcinek autostrady? Żadnych zdjęć z otwarcia? Czekamy na kolejne kilometry. Gratulujemy tempa prac. Gratulacje należą się także za wybudowanie w tym samym tempie Gazoportu w Świnoujściu. Dobrze, że was wybraliśmy jesteście wielcy.

  • lol napisał(a):

   Ha ha ha ha, ale ubaw po pachy.

   • x napisał(a):

    Fajnie jest spijać śmietankę. Tylko wstydu brak…

   • Anonim napisał(a):

    A może coś na temat Pana prawie ministra który odpowiada za pijar polityczny a tytułują go ministrem bo myślą że głupi lud to kupi;-)

    • aaa napisał(a):

     Nadmiar żółci się ulał. 😉 Już lepiej?

    • prostowacz napisał(a):

     To prawda, że były wicedyrektor wojewódzkiej straży i obecny radny w Sejmiku pełni role sekretarki – no tyle,że w ministerstwie….

     • aaa napisał(a):

      Tak obserwuję te nasze piękne Krzeszowice i zastanawiam się skąd w takich niezwykłych okolicznościach przyrody tyle nienawiści. Pax Panie i Panowie. Będziemy zdrowsi. A zdrowie jest w życiu najważniejsze. 😉

     • x napisał(a):

      O aaa jak fajnie nie podejmować tematów, które są niewygodne. Dobrze było obszczekiwać tamtych. Teraz mamy dobra zmianę tylko z nazwy. Więcej nepotyzmu, kolesiostwa, totalny brak kompetencji na każdym szczeblu. Wódz choć suweren wybrał jakiś ciągle wrzeszczący i niezadowolony, gęby jak maski w telewizji publicznej-narodowej. Okazało się jeszcze, że młodzi w kolejnych latach sami sobie zafundują z OFE 500+. Robi się coraz ciekawiej.

     • wyborca napisał(a):

      Ty myślałeś, że skąd te pieniądze się biorą. To tak czy inaczej nasze pieniądze. PiS i jego ludzie także biorą nasze pieniądze, bo to w większości ludzie, którzy nie wiedzą na czym polega praca na etacie, prowadzenie firmy i tym się różnią od poprzednich. Wieczni politycy na garnuszkach wyborców, „etatowi” posłowie. Chociażby nasz minister, kiedy on ostatnio pracował? Mogą się bawić jak guru w głupie ideologie. Tyle, że za te eksperymenty zapłacimy wszyscy i wcale nie będzie nam do śmiechu.

     • Anonim napisał(a):

      @aaa: dziwne pytanie… gdy się już trochę lat przeżyło w tych naszych pięknych Krzeszowicach wypadałoby wiedzieć, że to już taki ich urok 🙂 A przyroda? – im bardziej niezwykła, tym bardziej wszystko maskuje 😉

 2. Anonim napisał(a):

  Zrobi się śmieszniej, jak się okaże że ci szczekający na obecną władzę wcale nie byli głosować…

 3. wasyl napisał(a):

  Perony remontują na ŚDM,które za chwilę będą rozbierać!Jeszcze wypadałoby pomalować trawę na zielono, bo nie wszędzie jest taki zielony!

 4. Anonim napisał(a):

  witajcie. dlaczego wszystkie imprezy w gminie obsługuje zawsze ta sama firma cateringowa? czy to normalne? ktoś z was wie cos na ten temat?

  • Data Losowania napisał(a):

   1. Czy jakakolwiek inna firma cateringowa kiedykolwiek złożyła ofertę na tyle atrakcyjną by brać ją pod uwagę ? Nie.
   2. Czy za każdym razem, kiedy ktoś coś robi i robi to długo, to zawsze musi być podejrzenie że coś jest nie tak, że coś jest załatwione, że dogadane ? W tym miasteczku jak widać tak.
   3. Jak jakaś firma w Krzeszowicach wchodzi we współpracę z instytucjami samorządowymi to od razu wietrzy się spisek – a może prawda jest prosta – nikt inny nie wpada na pomysł, żeby się zgłosić z ciekawym projektem ?

   • Anonim napisał(a):

    Wzbudza zaufanie, gdy ktoś stawia trudne pytania i natychmiast sam sobie na nie udziela odpowiedzi 😉 I w dodatku zerojedynkowych! Od razu widać, że człowiek kompetentny, zna kulisy… 🙂

    • :D napisał(a):

     dokładnie tak samo jak na moje zapytanie o „współpracę” jednej ze szkół językowych w CKIS-em 😉

    • Data Losowania napisał(a):

     😀 😀 😀
     Serio ? Pomyślałaś że wpis z 20:58 i ten z 21:11 to ta sama osoba ?
     Macierewicz może się od Ciebie uczyć spiskowej teorii.

     • Data Losowania napisał(a):

      Co do szkół językowych – narobiło się ich ostatnio tyle, że człowiek nie wie gdzie dzieci posłać… Kiedyś były 2, góra 3 i wiadomo było, spokój był.
      A teraz to trzeba biegać między jedną a drugą i szukać swoich lektorów z poprzednich lat, bo ci to mają takie transfery jak piłkarze w lidze 😀

     • Anonim napisał(a):

      Ale się porobiło! 😉 I nawet nie wiadomo, do kogo uderzyć na skargę, że mamy zmącony spokój… 🙂 I do tego jeszcze ta bieganina…

     • Data Losowania napisał(a):

      No jak do kogo – do właścicieli nowych szkół, po co się wpieprzali, jak wszystko było już poukładane.
      A tu jak nie jakaś pani „Helen”, to jeszcze z „Życzeniami” o jakieś „Skonsultowanie” swoich „Kompleksów” biega się „Progresywnie” pod czujnym okiem „Ambasady” 😀 😀 😀

     • Ooo napisał(a):

      Uderz w stół:D

     • Anonim napisał(a):

      tylko jeszcze pytanie który…

   • krzeszowiceone.pl napisał(a):

    pytanie podstawowe, jak odbywa się wybór takiej firmy, gdzie zamieszczane są ogłoszenia o możliwości złożenia oferty? To kluczowe, być może inne firmy cateringowe nie wiedzę kiedy i gdzie takie oferty można składać. Gdyby procedura wybory była bardziej przejrzysta, nie byłoby podejrzeń.

    • Kateringowy Lucky Luke napisał(a):

     Oczywiście, że tak powinno być.
     A z drugiej strony – jeżeli komuś zależy to zawsze sam może przyjść i zapytać „u źródła” czy jest możliwość przedstawienia oferty.
     Firmy się nauczyły, że czekają tylko na podanie na tacy zapytania ofertowego, bądź też informacji o przetargu. A czasami wystarczy pochodzić, popytać, samemu zainteresować się.
     Potem oczywiście są pretensje tych, którzy nagle budzą się, że mają podobną ofertę, że jedzenie lepsze pewnie u nich, że obsługa cateringowa milsza… trzeba było się zainteresować 🙂

     • krzeszowiceone.pl napisał(a):

      nie ma drugiej strony, jeśli gminie zależy na wyborze najkorzystniejszej oferty, to nie chowa ogłoszenia, tylko stara się dotrzeć z nim do jak największej liczby oferentów. Po to wymyślono BIP.

     • krzeszowiceone.pl napisał(a):

      PS jeżeli cały czas słyszymy, że gmina ma stać frontem do przedsiębiorców, to dobrym pomysłem byłoby stworzenie dedykowanej im zakładki na stronie internetowej. Poza informacjami jak załatwić sprawę mogłyby się tam znaleźć właśnie ogłoszenia np. dotyczące poszukiwania firmy cateringowej, czy animatorów imprez dla dzieci. Takie wchodzisz i wiesz. Połączenie ogłoszeń ze wszystkich jednostek.

     • Kateringowy Lucky Luke napisał(a):

      no jak nie ma drugiej strony jak widać że jest ? 😉
      ad 2. no i to jest właśnie to – to jest rewelacyjny pomysł z tą zakładką!- dlaczego nikt go nie podrzuci gminie oficjalnie, tylko na jakimś forum ? Bo „za to biorą kasę” żeby takie rzeczy wymyślać ? Jak widać nie wymyślają, więc jeżeli MY chcemy żeby w gminie było lepiej to róbmy coś z tym, a nie tylko opowiadajmy co by można było zrobić, po czym potem od razu narzekajmy na włodarzy, że nic nie robią. Może im trzeba podrzucić pomysły ?

 5. Anonim napisał(a):

  uuu

 6. Anonim napisał(a):

  haha. a czy to normalne ze piwo lane na mistrzostwach w miekini sprzedawali po 2 euro? czy to waluta obowiazujaca w gminie Krzeszowice?

 7. Wiktoria napisał(a):

  Przepraszam, ale jak powyższa dyskusja odnosi się do tematu artykułu? Pomieszanie z poplątaniem.

Pozostaw komentarz