W lipcu mieszkańcy krzeszowickiego osiedla wybiorą nowego radnego

Wybory uzupełniające na osiedlu Parkowe odbędą się 2 lipca. Do Rady startują dwie kandydatki. Komisja Wyborcza będzie mieściła się w budynku urzędu przy ulicy Grunwaldzkiej.

O miejsce w radzie ubiegają się dwie kandydatki. 63-letnia Anna Blecharza, startuje z Komitetu Wyborczego Wyborców dla Krzeszowic (lista numer 1) i 32-letnia Katarzyna Kowal, startująca z własnego komitetu wyborczego (lista numer 2).

Głosowanie będzie odbywało się w budynku krzeszowickiego urzędu. Okręg wyborczy obejmuje ulice Akacjową, Trzebińską, Sienkiewicza, Zieloną, Zagrody, Kościuszki – wybrane numery, Lipową, Bandurskiego, Szpitalną, Głogową, Wierzbową, Nową Wieś oraz Nową Wieś Dolna.

Osoby chcące oddać głos przez pełnomocnika (posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności lub te, które w dniu głosowania ukończyły 75 lat) najpóźniej do 23 czerwca muszą złożyć w tej sprawie wniosek w UM.

Nowe wybory zarządzono po śmierci radnego Stanisława Kowalczyka.

Czytaj również:

13 komentarzy

 1. lza napisał(a):

  Hmm… No młode damy może kilka słów napiszecie do nas dlaczego startujecie.

 2. Robert napisał(a):

  Czy Krzeszowiceone wiedzą coś na temat płatnego parkingu przy dworcu PKP, który ma powstać w Krzeszowicach zamiast systemu P+R? Zdaje się, że już niedługo ma zostać wydane pozwolenie na uruchomienie parkingu.

 3. ktoś napisał(a):

  a która jest za likwidacją SM,bo dziś chyba zarobili za dużo na Dąbrowskiego.

 4. Stanisław K napisał(a):

  Może ktoś wie coś na temat tworzonego nowego LOGA KRZESZOWIC. Czyżby następna zachcianka urzędników za nasze pieniądze ?

Pozostaw komentarz