Mieszkańcy osiedla Parkowe wybrali nowego radnego

W niedzielę na osiedlu Parkowe odbyły się wybory uzupełniające do krzeszowickiej Rady Miejskiej. Pogoda i organizowane w tym czasie w mieście wydarzenia nie sprzyjały frekwencji. W głosowaniu wzięło udział zaledwie 4.76% uprawnionych do głosowania.

O miejsce w Radzie ubiegały się dwie kandydatki. 63-letnia Anna Blecharz, startująca z Komitetu Wyborczego Wyborców dla Krzeszowic oraz 32-letnia Katarzyna Kowal, startująca z własnego komitetu wyborczego.

Na 1 050 uprawnionych do głosowania, w wyborach wzięło udział zaledwie 50 mieszkańców, czyli niespełna 4.76%. 17 głosów uzyskała Katarzyna Kowal, 33 – Anna Blecharz i to ona zostanie nową radną.

Czytaj również:

19 komentarzy

 1. zastanawiajace napisał(a):

  Chyba Anna nie Janina

 2. ktoś napisał(a):

  to poniżej progu.

  • Wyborca napisał(a):

   Właśnie
   Minister i Burmistrz uważają że Krzeszowice są bardzo rozwinięte i nie trzeba nic robić,ewentualnie igrzyska.

  • Gie napisał(a):

   Po owocach ich poznacie. 🙂 Na mapce nie widzę by w Krzeszowicach coś się działo w kwestii tego programu. A tak jak wspomniałem przecież minister który się tym zajmuje jest stąd. Nie tylko już powinno się coś dziać ale tutaj jako pierwsze w Polsce powinno zostać oddane takie mieszkanie. Taki Gosiewski załatwił Włoszczowej stację a nie był z nią mocno związany. 😀

   • proponuję napisał(a):

    żebyś wpadł do urzędu i wskazał działkę na ten przykład 😉 bo mam wrażenie, że poprzednicy srebra wysprzedali i teraz trzeba coś nabyć, żeby wybudować. A że i pusto w kasie zostawili to i za co? 🙁

    • Wyborca napisał(a):

     Burmistrz kupił hektary zostało się dogadać z ministrem i budujemy i hasło tu mieszkam tu płace podatki ma sens

     • ech, napisał(a):

      chłopie… 😉 niech każdy robi to, co do niego należy i będzie luksusowo.

  • przecież napisał(a):

   to oczywiste, że będą bzdury gadać. Wybory się zbliżają, trzeba błotkiem zarzucić … a nuż się coś przyklei.

Pozostaw komentarz